Sponsor Bağlantılar:
6.954 views

SSK SORGULAMA

Kategori : Sgk Sorgulama, Ssk Sorgulama - Etiketler :, , , , , - Tarih : 08 Temmuz 2013

Sponsorlu bağlantılar

 

 

Şifresiz SSK Sorgulama

SSK sorgulama işlemleri artık internet üzerinden online bir şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir.  Yada e-devlet şifresi için PTT şubelerindne 2 tl ye satın aldıgınız şifreniz kaybetmeniz halinde yenisini 15 tl ye verdiklerini unutmayınız, bu şifreniz ilede SGK sorgulama işlemi E-devlet üzerinden yapabilirsiniz, veya şifre ile uğraşmak istemiyorsanız online olarak görmek için SSK hizmet sorgulama işleminizi şifresiz bir şekilde vereceğimiz adresten yapabileceksiniz.

bağkur sorgulamaSponsorlu bağlantılar

SSK sorgulama işlemlerini kısa bir süre öncesine kadar E-devlet şifresi ile yapabiliyorduk. Fakat yapılan düzenlemeler ile birlikte işlemler artık şifresiz yapılabiliyor. Şifresiz SSK hizmet sorgulama işlemini yaparken istenilen bir takım bilgiler vardır. Bu bilgiler sırası ile ; T.C kimlik no, cilt no, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve doğum tarihinizdir. Bu bilgiler ile birlikte verdiğimiz adrese giriş yaparak şifresiz SSK sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SSK hizmet dökümü çıktısı alabileceğiniz bu adres yazımızın sonunda verilmiştir.

Şifresiz SSK Sorgulama Adresi:Şifresiz Sorgulama İçin Tıklayınız


Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan SSK prim Sorgulama | SGK prim Sorgulama başlıklı makalemizde sgk sorgulama, ssk ve SSK Gün Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (2)
 • 23 Aralık 2013 tarihinde selvet algan tarafından

  nezaman emekli yaşım

 • 11 Mart 2015 tarihinde Antonello tarafından

  memurlara 30 yıl hizmet fcstfcndeki kalan hmteizlerden kesilen emekli keseneğini ya kesmesinler yada işe7iler gibi emekli olundugunda versinler .maaş ve ikramiye hesaplanırken memurdan kae7 yıl hizmet yapmış ve emekli kesenegi kae7 yıl kesildiyse bu kesindi yapılan yıl fczerinden maaş ve ikramiye hesaplansın. 30 yıl fczerindeki kesintiler boşa gidiyor burada haksızlık oluyor. Sendikalar aydatı alıyor hie7 bir memur hakkını savunmuyor. d6rnegin ben 42 yıllıgın benim 12 sene kesilen emekli kesenegim ya iade edilsin yada emekli olduğumda maaşve ikramiyede buna gf6re hesaplansın.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :