Sponsor Bağlantılar:
1.285 views

Ssk gün sayısı sorgulama

Kategori : Ssk Sorgulama - Etiketler :, , , , - Tarih : 09 Temmuz 2013

Sponsorlu bağlantılar

 

Ssk Gün Sorgulama İşleminde Yenilik yapıldı

Yapılan değüişiklikler ve güncellemeler nedeni ile SGK internet sitesini yeniledi ve E-devlet işlemleri ile birleşen ssk hizmet dökümü sistemi ile vatandalşların ssk sorgulama işlemlerini daha rahat yapmaları saglandı ve artık 4a yada 4b hizmet dökümünüzü ister sgk intenet istesi üzerindne e-sgm sorgulama ekranından şifresiz olarak sgk sorgulama yapabilirsiniz.

sgkSponsorlu bağlantılar

Dilerseniz E-devlet şifresi yada mobil imza ile e devlet işlemlerindne sgk uygulamaları üzerinden hizmet dökümü sorgulama ekranındna kendi bilgileirniz ile soruglama yapabilirsiniz. gerekli olanlar tc kimlik no, baba adı, dogum tarihi, il ilçe, ve aile sıra no kimlikteki bilgileriniz ile sorgulama yapabilirsiniz.

Sigota gün sorgulama işlemlerinde sizlere tavsiyemiz sık sık kontrol etmeniz eksik yada yanlış yatmış olan sgk primlerinizin üzerindne 6 ay geçtikten sonra düzeltilmesi mahkeme kararı yada benzeri zorluklarla karşılaşmanıza neden olacaktır.


Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Şifresiz SSK GÜN SORGULAMA başlıklı makalemizde sgk gün sorgulama, sgk sorgulama ve Şifresiz SSK GÜN SORGULAMA hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :