Sponsor Bağlantılar:
2.792 views

Şifresiz SSK GÜN SORGULAMA

Kategori : Ssk Sorgulama - Etiketler :, , , , - Tarih : 09 Temmuz 2013

Sponsorlu bağlantılar

 

SSK Gün Sorgulama İsimle yapmak

SSK gün sorgulama  işlemi için oluşturmuş olduğumuz bu sayfada SSK gün sorgulama işleminizi verdiğimiz link üzerinden kolayca yapabilirsiniz yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle size verdiğimiz bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya gitmelisiniz. Bu sayfada SSK gün sorgulama isimle işlemi için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler eşiğinde kimliğinizi onaylamanız gerekmektedir kimlik onaylama işlemi ardından 4a hizmet dökümü menüsüne tıklayıp hizmet dökümünüze ulaşabilirsiniz, şimdi kimlik dorgulama için neler yapmalıyız kısaca göz atalım.

SSK-Gun-SorgulamaSponsorlu bağlantılar

SSK gün sayısı için istenilen bu bilgiler; T.C Kimlik No, Doğum Tarihi, Nüfus İl ve Cilt No. Bilgiler girilirken sizden herhangi bir şifre istenmeyecektir. SSK gün sorgulama isimle işleminizi E-Devlet şifresine ihtiyaç duymadan yapabileceksiniz. Aşağıdaki videoyu ilzyerekete yapamayanlar videodaki gibi yapabilirler . Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra aktarıldığınız sayfada, sol kısımda bulunan Hizmet Dökümü sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmeye tıkladıktan sonra açılan menüde 4A Hizmet Dökümü seçeneğine tıklamalısınız. 4A Hizmet Dökümü sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfada SSK gün sayısı bilgilerinizi detaylı bir biçimde görebilirsiniz. Şimdi SSK gün sorgulama isimle işlemleri için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

SSK GÜN SORGULAMA İSİMLE: LÜTFEN TIKLAYINIZ!

 


Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan 4A Hizmet Dökümü Almak başlıklı makalemizde 4A Hizmet Dökümü Almak, 4A Hizmet Dökümü sorgulama ve prim sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :